Wiercenie studni głębinowych Jasło

Studnie głębinowe w Jaśle wiercone są na coraz większej liczbie działek. Mieszkańcy Jasła coraz chętniej decydują się na swoje własne źródło czystej pitnej wody. Chcąc sprostać wyzwaniom lokalnego rynku, oferujemy wiercenie studni głębinowych w Jaśle. Dzięki zdobytemu przez wiele lat doświadczeniu i zaawansowanemu sprzętowi, którym dysponujemy, przeprowadzamy profesjonalne odwierty studni głębinowych w Jaśle i na całym terenie powiatu jasielskiego.

Studnie głębinowe w Jaśle, które przez nas są wykonywane, opierają się na materiałach najwyższej jakości. Używane w konstrukcji rury studzienne, posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Oznacza to, że w żaden sposób nie wpływaj. Oznacza to, że każda kropla wody pozyskiwana z naszych studni głębinowych w Jaśle jest bezpieczna i spełnia najbardziej restrykcyjne normy jakości.

Cena studni głębinowych w Jaśle

Cena odwiertów studni głębinowych w Jaśle zależy od wielu czynników. Najważniejszymi z nich są warunki geologiczne danego obszaru. Wiercenie studni głębinowej w powiecie jasielskim jest uzależnione od położenia działki. Można powiedzieć, że ceny za metr bieżący w 2024 roku zaczynają się od 250 zł. Należy jednak mieć na uwadze, że cena jest dostosowywana do wspomnianych warunków geologicznych danego gruntu. Oczywiście każdorazowo koszt wykonania studni uzgadniamy przed podjęciem prac. Zapłata następuje dopiero po wykonaniu odwiertu i przedstawieniu jego jakości klientowi. Ostatnimi czasy obserwujemy wysyp nieprawidłowo wykonanych studni, których cena za metr zaczyna się już od 100zł. Nie daj się zwieść, niezadowolenie ze złej studni trwa znacznie dłużej niż radość z niskiej ceny !

Jeśli bardziej interesuje się temat cen i czynników na nie wpływających, zachęcamy do przeczytania poniższego materiału.

Ile kosztuje studnia głębinowa na Podkarpaciu.

Studnie głębinowe Podkarpacie.

Prowadzimy odwierty studni głębinowych na obszarze Podkarpacia i okolic. Doskonale znamy geologię i warunki terenowego naszego obszaru. Nasze lokalne obeznanie i lata doświadczeń, umożliwiają konstruowanie trwałych i zgodnych ze sztuką studniarską, studni głębinowych.

Studnie głębinowe w Jaśle – dlaczego z nami ?

  • Doświadczenie – działamy na lokalnym podkarpackim rynku od lat. Doskonale znamy warunki geologiczne powiatu jasielskiego. Wiemy jak wiercić dobre studnie głębinowe w Jaśle, nie przysłowiowe dziury w ziemi.
  • Materiały najwyższej jakości – jesteśmy również pewni używanych materiałów. Przy odwiertach głębinowych w Jaśle, korzystamy jedynie z rur studziennych z atestem PZH.
  • Transparentność kosztów – przy wierceniu studni głębinowych dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli poinformowani o kosztach każdego etapu projektu.

Wiercenie studni głębinowych w okolicach Jasła – zdjęcia

FAQ – Co warto wiedzieć o odwiertach studni w Jaśle


Z jakimi pytaniami od klientów zainteresowanych studniami w Jaśle spotykamy się najczęściej ? Oto najpopularniejsze z nich.
faq pytania klientow

Jak długo wierci się studnię w Jaśle ?

Wiercenie samej studni trwa od kilku godzin do kliku dni. Zależy to od panujących warunków pogodowych i przede wszystkim podłoża.

Będę potrzebował pozwolenia ?

W większości przypadku studni wierconych przy jasielskich domach jednorodzinnych, klient nie potrzebuje takiego pozwolenia. Istnieją natomiast przypadki, w których będziemy musieli skierować się do Nadzoru Wodnego w Jaśle, o wydanie pozwolenia wodnoprawnego.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym FAQ o przepisach dot. studni głębinowych.

Czy moja studnia może być wiercona gdziekolwiek ?

Niestety nie, istnieją przepisy regulujące usytuowanie studni na działce. Oczywiście pomożemy Ci wybrać najlepsze miejsce do odwiertu.

Gdzie w Jaśle szukać dotacji na studnie głębinowe ?

Ogłoszenia o aktualnych dotacjach i dofinansowaniach na studnie głębinowe w powiecie jasielskim, staramy się na bieżąco ogłaszać na naszej stronie. Warto również skontaktować się z Urzędem Gminy Jasło, Kołaczyce, Nowy Żmigród, Tarnowiec itp.

Czy wiercicie studnie głębinowe dla działalności rolniczej ?

Nasza oferta studni głębinowych w Jaśle obejmuje zarówno odwierty dla gospodarstw domowych jak i działalności rolniczych.